PL / EN / DE

Schody drewniane

Zarówno tradycyjne schody gięte, jak i nowoczesne, drewniane schody dywanowe to propozycja przygotowana z myślą o wnętrzach praktycznych, ceniących sobie ekonomiczne wykorzystanie przestrzeni. W zależności od Państwa oczekiwań – jesteśmy w stanie przygotować projekt, który w całości wkomponuje się w charakter domu. Dla wnętrz modernistycznych, sięgających po awangardowe rozwiązania, doskonałą propozycją okażą się nasze projekty konstrukcji nowoczesnych, które nie boją się wykorzystania odważnych i niejednokrotnie zaskakujących elementów. Natomiast wnętrza stonowane, poszukujące spokoju, harmonii oraz odrobiny patosu i subtelnej dekoracyjności zamkniętej w szczegółach będą usatysfakcjonowane naszymi klasycznymi propozycjami.

Schody nowoczesne

Zaskakują nie tylko formą, ale również dekoracyjnością. Zarówno schody dywanowe, jak i pozostałe modele wewnętrznych schodów drewnianych z tej kolekcji pozwolą Państwu podkreślić nowoczesny, designerski, a nawet awangardowy wystrój. Wiele z zaprezentowanych i proponowanych przez nas realizacji nie obawia się nawet najbardziej innowacyjnych połączeń, zaskakujących kompozycji oraz łączenia rozmaitych materiałów.

Schody klasyczne

Nie tylko doskonale wkomponowują się w stylistykę domu, ale również współgrają z nim w każdym calu. Ich dekoracyjność oraz wizualna lekkość sprawia, iż stają się niemal artystycznym zaproszeniem do poznania kolejnych kondygnacji. Mogą Państwo skorzystać nie tylko z konstrukcji i modeli prostych, ale także i realizacji dwubiegowych – wszystko zależy od indywidualnego wyboru.

Schody dywanowe

Wyjątkową elegancją wykonania cieszą się, dostępne w naszej ofercie schody dywanowe. Łączą w sobie naturalną estetykę litego drewna, a także niebywałą elegancję szkła czy szlifowanej stali nierdzewnej. Tego typu instalacje świetnie sprawdzą się przede wszystkim w siedzibach firm czy nowoczesnych wnętrzach.

Schody wspornikowe

Chcesz zadziwić swoich znajomych unikalnym, wyjątkowym wyglądem Twojego domu? Wybierz nasze instalacje wspornikowe, zwane inaczej półkowymi. Wyróżniają się one niezwykłym wyglądem stopni, wychodzących bezpośrednio ze ściany i niepołączonych ze sobą. Będą one stanowiły funkcjonalną i niezwykle estetyczną ozdobę domu.

Schody na konstrukcji stalowej

W naszym asortymencie dbamy o to, aby każdy mógł spełnić swoje marzenia w zakresie stworzenie unikalnej aranżacji wnętrza. Dlatego też polecamy wyjątkowe schody na konstrukcji stalowej, które charakteryzują się praktycznie nieograniczonymi możliwościami aranżacyjnymi. Możesz wybierać spośród dziesiątków wzorów stopni, policzków, balustrad czy sposobów wykończenia.

Schody policzkowe

Jednym z najbardziej popularnych artykułów w naszej ofercie są instalacje policzkowe, które umożliwiają stworzenie niemal dowolnej konstrukcji. Są one niezwykle uniwersalne, można je bowiem dopasować stylistycznie zarówno do domu w klasycznej aranżacji, siedziby poważnej instytucji, jak i nowocześnie urządzonego biura.

Schody na beton

Jesteśmy w stanie stworzyć estetyczną i unikalną konstrukcję w niemal każdym miejscu, dlatego też podejmujemy się realizacji zamówień, obejmujących schody na beton. Umożliwiamy szeroki możliwości konfiguracji, obejmujące między innymi zastosowane materiały, sposób wykończenia oraz kolory stopni czy balustrad.

Schodo-System Siedziba firmy Schodo System
27-415 Wymysłów, ul. Słoneczna 54
Tel. 785 199 695
e-mail: info@schodosystem.pl