PL / EN / DE

O schodach

Zaznaczyliśmy silnie swoją pozycję na rynku jako producent schodów wewnętrznych drewnianych. Mamy na swoim koncie liczne realizacje w wielu różnorodnych formach i wariantach stylistycznych, a także rozmiarach. Tworzymy schody nowoczesne i klasyczne, dokładnie odpowiadające indywidualnym potrzebom i wymaganiom naszych Klientów. Dbamy o umiejętne ich wkomponowanie w ogólny wystój wnętrza.

Tworzymy schody gięte, drewniane na belce centralnej, spiralne, półkowe, okładane na beton. Przygotowujemy także schody dywanowe o minimalistycznej formie. Ponadto wykonujemy konstrukcje stalowe. Wykorzystujemy najciekawsze, praktyczne i estetyczne rozwiązania, zwiększające funkcjonalność i estetykę konstrukcji.

Proponujemy wiele rodzajów schodów oraz balustrad. Umiejętnie je ze sobą komponujemy tworząc spójną całość. Na naszej stronie znajdą Państwo odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące budowy i wyboru schodów. Wprowadziliśmy także praktyczny słownik pojęć. Jeśli nie znajdą Państwo poszukiwanych informacji bądź niektóre kwestie wydadzą się Wam niejasne, prosimy dzwonić! Chętnie rozwiejemy wątpliwości i odpowiemy na wszystkie pytania o schodach. Pomagamy także przy doborze najbardziej optymalnych rozwiązań do konkretnych wnętrz.

Schodo-System Siedziba firmy Schodo System
27-415 Wymysłów, ul. Słoneczna 54
Tel. 785 199 695
e-mail: info@schodosystem.pl