PL / EN / DE

Schody drewniane

Witając Państwa na naszej stronie internetowej pragniemy również bardzo serdecznie zachęcić Państwa do zapoznania się z naszą ofertą. Jako wyspecjalizowany producent schodów drewnianych jesteśmy w stanie dostarczyć Państwa domom niepowtarzalnych rozwiązań konstrukcyjnych – zaskakujących zarówno trwałością, jak i oryginalną formą.

Znakiem rozpoznawczym marki Schodo-System jest dbałość o każdy szczegół wykonania. Dzięki temu powstające pod naszym okiem schody drewniane odznaczają się bardzo estetycznym wyglądem, a przy tym są w pełni bezpieczne w użytkowaniu. Ponadto nasze działania cechuje profesjonalne podejście do Klienta, przejawiające się m.in. otwartością na nawet najbardziej nietypowe realizacje i projekty.

Zarówno takie podejście, jak i bogate doświadczenie, którym dysponujemy to atuty, dzięki którym jesteśmy w stanie tworzyć schody wewnętrzne drewniane – w stylizacji klasycznej, z odrobiną barokowej zmysłowości lub też zgodnie ze współczesnym minimalizmem. Tworzymy także bardzo ciekawe wizualnie schody gięte, które nie tylko fantastycznie się prezentują, ale zajmują też niewielką ilość miejsca. Obserwujemy także rosnącą popularność, jaką cieszą się schody dywanowe. Odznaczają się lekką formą i mogą przyjmować bardzo ciekawe kształty.

Przy realizacji konstrukcji nie stronimy również od korzystania z ciekawych połączeń, dlatego też naszym projektom bardzo często towarzyszą elementy szklane lub stalowe. Zapewniają bardzo ciekawy efekt wizualny w zestawieniu z naturalnym drewnem. Dodają konstrukcji lekkości oraz nowoczesności.

Jesteśmy przekonani, że wykonane przez nas konstrukcje będą stanowiły serce każdego domu. Dzięki zaangażowaniu, dopracowanemu projektowi, solidnemu wykonaniu oraz wykorzystaniu mocnych materiałów możemy zapewnić, że nasze rozwiązania będą Państwu służyły przez długie lata, gwarantując bezpieczne użytkowanie.

Zachęcamy do skontaktowania się naszymi ekspertami w celu pozyskania dodatkowych informacji lub wykonania wyceny. Chętnie też udzielimy porad przy doborze odpowiedniego modelu – odpowiadającego Państwa potrzebom.

Zapraszamy!

Schody nowoczesne

Odważna forma i niebanalne pomysły! Wybierz schody nowoczesne! To odpowiedź na poszukiwanie oryginalnych elementów wyposażenia wnętrza. W umiejętny sposób łączymy detale drewniane i metalowe. Opracowujemy projekty w pełni funkcjonalne, a zarazem bardzo efektowne. Dostosowujemy estetykę do wystroju wnętrz.

 

Schody dywanowe

Jeśli cenisz sobie eleganckie i funkcjonalne rozwiązania, z pewnością przypadną Ci do gustu nasze konstrukcje dywanowe. Są one pozbawione bocznych desek i wang, co nadaje im unikalnego wyglądu, a jednocześnie umożliwia stworzenie przytulnego kącika pod instalacją stopni. Najczęściej w przypadku tego typu produktów polecamy balustrady ze szkła bądź stali. Materiały te bowiem idealnie komponują się z naturalnym drewnem.

 

Schody wspornikowe

Wszystkim miłośnikom minimalistycznych aranżacji wnętrz polecamy unikalną konstrukcję schodów wspornikowych. Ich cechą charakterystyczną są bez wątpienia stopnie montowane bezpośrednio w ścianie, bez połączeń. Daje to unikalny wygląd, który zachwyci każdego odwiedzającego Cię gościa. Dodatkowo, montowane balustrady ze szkła czy stali nierdzewnej podkreślają piękno całej instalacji, a jednocześnie stanowią ich estetyczną dekorację.

 

Schody na konstrukcji stalowej

Niezwykle szerokie możliwości konfiguracji dają proponowane przez nas schody na konstrukcji stalowej. Dzięki nim uzyskamy niezwykle wytrzymałą na zniszczenie czy duże obciążenia konstrukcję, którą jednocześnie można dopasować do własnych potrzeb oraz upodobań estetycznych. Proponujemy bowiem szeroki wybór modeli połączonych policzkiem. Nowoczesne technologie wycinania laserowego pozwalają na stworzenie oryginalnych wzorów balustrad ażurowych, które nadają wrażenie lekkości.

 

Schody policzkowe

Dbając o szeroki zakres stylizacji oferowanych przez nas produktów, nie mogło wśród nich zabraknąć rozwiązań klasycznych. Konstrukcje policzkowe są najbardziej popularnymi instalacjami, bowiem pozwalają na szeroki zakres konfiguracji poszczególnych elementów, a jednocześnie charakteryzują się uniwersalnością. Odpowiednio dobrane materiały czy kolory świetnie sprawdzą się zarówno w przypadku wnętrz nowoczesnych, jak i tych nieco bardziej klasycznych.

 

Schody na beton

Dopełnieniem asortymentu naszej firmy są wytrzymałe i klasyczne schody na beton. Są to konstrukcje, które najczęściej przygotowuje się już na etapie budowy domu czy firmy. Zazwyczaj wykonanie naszych instalacji polega na wykonaniu pasujących wymiarowo stopni i podstopni, a także balustrady, zgodnie z oczekiwaniami klienta. W tym zakresie możemy zaproponować cały szereg rozwiązań i materiałów (drewna, szkła czy stali).

 

Używamy plików cookies w celach zbierania statytyk.

Schodo-System Siedziba firmy Schodo System
27-415 Wymysłów, ul. Słoneczna 54
Tel. 785 199 695
e-mail: info@schodosystem.pl