PL / EN / DE

Schody drewniane

Zarówno tradycyjne schody gięte, jak i nowoczesne, drewniane schody dywanowe to propozycja przygotowana z myślą o wnętrzach praktycznych, ceniących sobie ekonomiczne wykorzystanie przestrzeni. W zależności od Państwa oczekiwań – jesteśmy w stanie przygotować projekt, który w całości wkomponuje się w charakter domu. Dla wnętrz modernistycznych, sięgających po awangardowe rozwiązania, doskonałą propozycją okażą się nasze projekty konstrukcji nowoczesnych, które nie boją się wykorzystania odważnych i niejednokrotnie zaskakujących elementów. Natomiast wnętrza stonowane, poszukujące spokoju, harmonii oraz odrobiny patosu i subtelnej dekoracyjności zamkniętej w szczegółach będą usatysfakcjonowane naszymi klasycznymi propozycjami.

Schody nowoczesne

Zaskakują nie tylko formą, ale również dekoracyjnością. Zarówno schody dywanowe, jak i pozostałe modele wewnętrznych schodów drewnianych z tej kolekcji pozwolą Państwu podkreślić nowoczesny, designerski, a nawet awangardowy wystrój. Wiele z zaprezentowanych i proponowanych przez nas realizacji nie obawia się nawet najbardziej innowacyjnych połączeń, zaskakujących kompozycji oraz łączenia rozmaitych materiałów.

Schody klasyczne

Nie tylko doskonale wkomponowują się w stylistykę domu, ale również współgrają z nim w każdym calu. Ich dekoracyjność oraz wizualna lekkość sprawia, iż stają się niemal artystycznym zaproszeniem do poznania kolejnych kondygnacji. Mogą Państwo skorzystać nie tylko z konstrukcji i modeli prostych, ale także i realizacji dwubiegowych – wszystko zależy od indywidualnego wyboru.

Schodo-System Siedziba firmy Schodo System
27-415 Wymysłów, ul. Słoneczna 54
Tel. 785 199 695
e-mail: info@schodosystem.pl